O nas
Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

O nas

Drukarnia Polonis Druk jest nowoczesną drukarnią fleksograficzną, specjalizującą się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Oferujemy nadruki na papierze i folii z zastosowaniem wszelkiego rodzaju uszlachetnień.
Polonis Druk

Polonis Druk

Drukarnia fleksograficzna

Zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi poligraficzne, począwszy od projektów graficznych poprzez doradztwo technologiczne, aż po finalne dostarczenie produktu.

Nadrzędnym celem drukarni jest partnerska współpraca polegająca na elastycznym planie produkcyjnym, dopasowanym do wymogów rynku i indywidualnych potrzeb klienta. Wysoka jakość świadczonych usług pozwoliła nam na współpracę z firmami z branży mięsnej, mleczarskiej, rybnej oraz kosmetycznej.

Wysoka jakoś naszych produktów to efekt współpracy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi i renomowanymi dostawcami materiałów.

Załogę firmy stanowi doświadczona i wykwalifikowana kadra, doskonaląca stale swoje umiejętności. Dla zapewnienia oczekiwanych standardów produkcji pracujemy w oparciu o system BRC.

© 2021 PolonisDruk Sp. z o. o. Sp. k.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem